İYİ Parti’nin Zirvesi ‘Samsun’a Geliyor

0

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in ülke genelinde başlattığı esnaf gezileri kapsamında Genel Başkan Yardımcıları ve GİK üyelerinden oluşan heyet, Samsun’a çıkarma yapacak.

10-12 Şubat tarihleri arasında kent merkezi ve ilçelerde gruplar halinde esnaf ve vatandaşla buluşacak olan heyet, ‘ekonomik ve sosyal sorunları’ içeren rapor hazırlayacak. Heyet, bugün basın toplantısı düzenleyerek, ziyaretler hakkında bilgilendirme yapacak.

Samsun’a gelen heyet arasında Genel Başkan Yardımcısı M. Cihan Paçacı, Arzu Önşen ve Erhan Usta, İYİ Parti Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Burcu Akçaru, Mehmet Arslan ve Ömer Süslü, Samsun Milletvekili Bedri Yaşar bulunuyor.

GÜNDEM EKONOMİ OLACAK
İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy, Genel Merkezin ‘Samsun Çıkarması’ öncesi son divan toplantısını yaptıklarını ve hazırlıkları gözden geçirdiklerini söyledi. İYİ Parti heyetinin Samsun’un ekonomik ve sosyal acı reçetesini çıkaracağını kaydeden Başkan Aksoy, “İYİ Parti Genel Başkanımız Meral Akşener’in ‘Millet Bizi Çağırıyor’ sloganıyla başlatmış olduğu hakla buluşmalar programı var. Samsun’da ise Genel Başkan Yardımcılarımız ve Genel İdare Kurulu üyelerimiz üç gün boyunca bir dizi ziyaretlerde bulunacaklar. İlçeleri ekipler halinde ziyaret edeceğiz, halkımız ile birlikte olacağız. Ekonomik ve sosyal sorunları dinleyeceğiz, rapor haline getirerek Genel Başkanımıza sunacağız” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz