İYİ Partili Yaşar’dan Kurban Bayramı Mesajı

0

İYİ Parti Samsun Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Bedri Yaşar, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Bayramların anlam ve önemine değinen Yaşar, “Dargınların barıştığı, mutlulukların arttığı, milli ve manevi duyguların hat safhaya ulaştığı bayramlar en büyük değerlerimizdir” dedi.

“Sağlıklı, huzurlu, birlik ve beraberlik içinde daha nice bayramlara ulaşmak en büyük dileğimdir” diyen İYİ Partili Yaşar, mesajında şu ifadelere yer verdi: Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüs salgı sebebiyle belki sevdiklerimize sarılamayacağız; ama bu hatırlamamıza, sevgimizi ifade etmemize engel değil. Yeter ki gönüller bir olsun.

“MİLLİ DUYGULARIN KUVVETLENDİĞİ GÜNLERDİR”
Huzur ve mutluluğun, sevginin ve saygının, hoşgörünün pekişmesine fırsat oluşturan bayramların, toplum hayatında önemli bir yeri vardır. Milli ve dini duyguların, inançların örf ve adetlerin sergilendiği bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği ve kuvvetlendiği günlerdir.

“SAĞLIK VE SEVGİ DOLU BAYRAMLARA…”
Bu manevi değeri yüksek günlerde çevremizde ve ülkemizde yaşanan acı olayların son bulmasını, hep bir arada sağlıklı, sevgi dolu ve huzur içinde nice bayramlar geçirmeyi diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, her gününüzün bayram coşkusu ve mutluluğu içinde sevdikleriniz ile birlikte geçirmesini temenni ediyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz