İYİ Partili Usta Canik, Asarcık, Ladik ve İlkadım’da

0

İYİ Parti Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erhan Usta, Samsun’da Canik, Asarcık, Ladik ve İlkadım ilçelerinde esnaflarla görüştü.

Ziyaretlerine Canik esnafından başlayan Erhan Usta, vatandaşın ve esnafın dertlerini dinlediğini, çözüm önerilerini Hükümete sunduklarını söyledi. 10-11-12 Şubat’ı Samsun’da geçiren Milletvekili Usta, İYİ Parti Canik İlçe Başkanlığı’nı da ziyaret etti.

Daha sonra Asarcık’ta esnafla buluşan İYİ Partili Usta, “Kirasını ödeyemeyen esnaf, evine ekmek götüremeyen vatandaş, geçim sıkıntısı çeken emekli, kredi borcuna batmış çiftçi, sadece tek bir şey söylüyor: Devlet iyi zamanda yanımızda da zor zamanda nerede?” şeklinde bir paylaşım yaptı.

Aynı gün Ladik’te partilileriyle buluşan Usta, coşkulu karşılandı. Hiç vakit kaybetmeden dükkân dükkân gezen Usta, Ladikli esnafın derdini dinlerken, “Çektikleri sıkıntılar bizi derinden üzdü” dedi.

Samsun programını; İlkadım’da esnaf ziyareti yaparak sonlandıran Erhan Usta, sosyal medya hesaplarından paylaştığı bir esnaf ile yaptığı sohbet videosu Twitter’da viral, gazetelerde manşet oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz