İYİ Partili Ömer Süslü Aktif Siyasete Geri Dönüyor

0

30 Mayıs 2018 tarihinde İYİ Parti’nin milletvekili aday tanıtım toplantısı için Samsun’dan Ankara’ya doğru yola çıkan ve Kırıkkale civarında kaza geçiren İYİ Parti Samsun Kurucu ve eski İl Başkanı Ömer Süslü, üzücü kaza sonrası sağlık sorunları nedeniyle aktif siyasete ara vermişti.

Ömer Süslü, İYİ Parti 2. Olağan Genel Kurul’da yeniden Genel Başkan seçilen Meral Akşener’in kendisine Genel İdare Kurulu (GİK) üyeliği görevi vermesi sonrası aktif siyasete dönme kararı aldı.

SAĞLIK DURUMUM İYİ
Ömer Süslü, ilk açıklamasını yaptı. Sağlık durumunun iyiye gittiğini, fiziksel olarak güç kazanmaya çalıştığını söyleyen Süslü, “Sağlık sorunlarımı gerekçe göstererek bir şekilde bu görevi almamıştım. Artık görevden kaçış yok. Daya iyiyim. Fizik tedaviye devam ediyoruz. Sağlık durumum ve değerlerim normal. Genel Başkanımız bu görevi bizlere verdi. Gücümüz yettiğince aktif siyasetin içerisinde yer alacağım” dedi.

İYİ PARTİ SAMSUN’DA GÜÇ KAZANDI
İYİ Parti’nin Samsun’da çok güçlü bir duruma geldiğine vurgu yapan İYİ Parti GİK Üyesi Ömer Süslü, “Biz bu partiyi kurarken çok iddialı kurduk. Bu iddiamız devam ediyor. Bizim partimizi millet kurdu. Milletimiz, siyasete yeni bir soluk getirmemizi bizden talep etti ve biz bunu yaptık. İYİ Parti Türk milletinin umudu olmaya başladı. Milletimizin sıkıntılarını çözecek projeleri ortaya koyacağız. Samsun’da 2 milletvekilimiz var. Genel başkanımızın takdiri ile GİK’e seçildik. Genel Başkanımızı Cumhurbaşkanı yapacağız. Parlamenter yönetime geçeceğiz. Bana oy veren herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz