İYİ Partili Başkanlar Buluştu

0

Çorum’un Sungurlu İlçesi İYİ Partili Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, İYİ Partili İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı ziyaret etti. Ziyarette 2019 mahalli seçimlerinde İYİ Parti’den Kavak Belediye Başkan adayı olan eski Başkan Şerif Ün de yer aldı.

Başkanlar, karşılıklı olarak fikir alışverişinde bulunularak gündemle ilgili konular görüştü. Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Başkanımızın çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Pandemi döneminde gerek ulusal gerekse yerel anlamda ilçesinde ses getiren çalışmalara imza atarak yerel yönetimlere örnek olmaya çalışıyor” dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ise, “Göreve gelmeden önce halkımıza sözler verdik. İlçemizin gelişmesi kalkınması, insanlarımızın daha güzel bir İlkadım’ı yaşaması için çalışacağımızı taahhüt ettik. Göreve geldiğimiz günden bu yana da halkımız için ilçemizin gelişmesi için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da omuz omuza daha güzel bir İlkadım’ı inşa etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz