İYİ Partili Ayşe Ayan: Samsun’u Genel Merkezde Daha Güçlü Tanıtacağız!

0

Samsun’da 9 Ağustos’ta yapılacak olan “İYİ Parti İl Başkanlık Seçimi” öncesi İYİ Parti Samsun İl Başkan Adayı Av. Ayşe Ayan, “Güçlü ilçe, güçlü il, güçlü yönetim ile hedeflerimize ulaşacak, Samsun teşkilatlarının genel merkezde daha güçlü temsil edilmesini sağlayacağız” dedi. İYİ Parti’nin kuruluşundan bu güne kadar mesleki başarısı ve güler yüzlülüğü ile anılan Ayan, İYİ’lerin asla kaybetmeyeceğini söyledi.

İYİ PARTİ AZ ZAMANDA ÇOK BÜYÜK İŞLER YAPTI
İYİ Parti’nin kısa zamanda büyük işler yaptığını ifade eden İYİ Parti Samsun İl Başkan Adayı Av. Ayşe Ayan, “Ben ilçe yönetiminden geliyorum. İlçelerimizin, Samsun’umuzun, Türkiye’mizin ve insanlarımızın sorunlarını biliyorum, çözümlerini de biliyorum. Samsun’un dertlerini dert edinmek, teşkilatlar arası dayanışmayı arttırmak, gücümüzü ilçe teşkilatlarımızdan alarak, güçlü ilçe, güçlü il, güçlü yönetim ile hedeflerimize ulaşacak, Samsun teşkilatlarının genel merkezde daha güçlü temsil edilmesini sağlayacağız. İyi Partililer az zamanda çok büyük işler yaptı. Bunun en güzel kanıtı tüm engellemelere rağmen liderimiz Sayın Meral Akşener’le partimizin geldiği noktadır. Ne kadar çok çalışırsak ülkemizin ve milletimizin hak ettiği hizmete, İYİ bir geleceğe o kadar çabuk ulaşırız” diye konuştu.

İYİ’LER ASLA KAYBETMEZ!
İYİ Parti’de ki siyasi hayatına İlkadım kurucu ilçe Başkanı olarak zor ve meşakkatli bir görev ile başlayan ve 27.dönem milletvekil adaylığı ile sürdüren Av. Ayşe Ayan, partinin kuruluşundan bu güne kadar başarılı çalışmaları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Partililer ve delegeler ile yapılan görüşmelerde; samimi , güler yüzlü , herkesi kucakladığı söylenen İYİ Parti Samsun İl Başkan Adayı Av. Ayşe Ayan, mesleki başarısı yanında , iyi bir aile yaşamı ile de gözler önünde, belli kişi ya da grupların değil tüm partililerin ortak desteğini ve 17 ilçenin de güçlü desteğini aldığı beyan ediliyor. Parti tabanında kuruluşundan bu güne çalışkanlığı , güler yüzü samimiyeti yanında basiretli yöneticilik anlayışı ve teşkilatçı yapısı ile geçmiş başarılarını il başkanlığında da sürdüreceğini söylenen Av. Ayşe Ayan, “İYİ’ler asla kaybetmez” mesajı verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz