İYİ Parti’de Sosyal Mesafeli Kongre

0

İYİ Partililer, korona virüsü tedbirleri kapsamında Samsun’un 3 ilçesinde aynı gün sandık başına gitti. İlkadım’da Burcu Işıtan Satar, Alaçam’da Dursun Ayvaz ve Tekkeköy’de Gülay Aydın, güven tazeledi.

Koronavirüs salgını nedeniyle ertelenen kongre ve toplantılara izin verilmesinin ardından İYİ Parti Samsun’da aynı gün 3 kongre birden gerçekleşti. İlkadım, Tekkeköy ve Alaçam’da İYİ Partililer sandık başına gitti.

Maske kullanımı, sosyal mesafe kurallarına dikkat edilerek gerçekleşen kongrelere İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, İYİ Parti İl Başkanı Recep Güleroğlu, CHP İl Başkanı Fatih Türkel, CHP İlkadım İlçe Başkanı Metin Telatar, ilk kongresinde İYİ Parti Samsun İl Başkan Adayı olan Cemal Ceyhun Karaca, Murat Keskin ve Ayşe Ayan, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

GÜVEN TAZELEDİLER
Her üç ilçede de tek liste ile seçime giden adaylar, birlik, beraberlik, dayanışma ve önce yerelde sonra Türkiye’de İYİ Parti iktidarı mesajı verdi. 2. Olağan İlkadım İlçe Kongresi’nde Başkan Burcu Işıtan Satar, Alaçam İlçe Kongresi’nde Başkan Dursun Ayvaz ve Tekkeköy İlçe Kongresi’nde Başkan Gülay Aydın, güven tazeledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz