İYİ Parti’de Kongre Süreci Sessiz İlerliyor

0

Samsun’da İYİ Parti’nin ilçe kongre süreci sessiz sedasız başladı. 22 Şubat’ta İYİ Parti’nin Yakakent İlçe Kongresi’nde Hamza Yakupoğlu, ilçe başkanı seçildi. Atakum’da Selen Gülhan Çam güven tazelerken, Terme’de dün tek liste olarak gerçekleştirilen kongrede Ata Sefer Ayyıldız, ilçe başlanı seçildi.

GÖZLER İL KONGRESİNDE
Bugün Bafra, 14 Mart’ta Ladik, 15 Mart’ta Canik ve Vezirköprü, 21 Mart’ta Salıpazarı, 22 Mart’ta İlkadım, 28 Mart’ta Kavak, 29 Mart’ta Çarşamba, 4 Nisan’da Tekkeköy, 7 Nisan’da Havza, 11 Nisan’da Asarcık, 30 Nisan’da Alaçam, 14 Mayıs’ta ise 19 Mayıs ilçe kongresi yapılacak. İlçe kongreleri tamamlandıktan sonra İl Kongresi gerçekleştirilecek.

SÜRRİZ İSİM ŞENOL ADAY OLABİLİR
İl Kongresi’nde ise başkan adayları yarışacak. Aday sayısının 6’ya yükseldiği öne sürüldü. İl Başkanı Av. Recep Güleroğlu’nun yeniden aday olacağı konuşulurken, İl Başkanlığı için adaylığını açıklayan Murat Keskin, Ayşe Ayan, Hasan Aksoy ve Ceyhun Karaca sahada çalışmalarını sürdürüyor. Sürpriz bir isim, Önder Fatih Şenol’un da aday olacağı kulislerde konuşuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz