İYİ Parti’de Kongre Bitti Dostluk Kazandı

0

İYİ Parti Samsun 2. Olağan İl Kongresi’nde ‘il başkanı’ seçilen Hasan Aksoy, karşısına rakip çıkan 4 aday ile buluştu, dostluk mesajı verdi. Mazbatasını alarak görevine başlayan Hasan Aksoy’un davetiyle kongrede aday olan Av. Ayşe Ayan, Ecz. Cemal Ceyhun Karaca, Murat Keskin ve Av. Recep Güleroğlu akşam yemeğinde buluştu.

Çok demokratik ve saygılı geçen il kongresi sonrasında İYİ Parti’nin yükselen trendine daha fazla katkı sağlamak adına partinin güçlü isimlerinin bu mücadele de ayrışmak değil, daha da kaynaşmak zorunda olduğunu ifade eden Başkan Aksoy, İYİ Parti’yi Samsun’da birinci yapacaklarını söyledi.

GÜÇ BİRLİĞİ OLUŞTU
İYİ Parti Başkanı Hasan Aksoy, “Kongre öncesi birlik beraberlik mesajlarını tüm aday arkadaşlarım da benim kadar dile getirmişti. Bunu hayata geçirmek ve iyilerin yuvasında rekabetin olacağını ama sonunda güç birligi için herkesin var gücü ile çalışacağını bildiğim için bu birlikteliği pekiştirmek ve arkadaşlarımın ekiplerindeki çok kıymetli arkadaşlarımdan istifade etmek niyetindeydim. İYİ Parti’yi Samsun da birinci parti yapmak için dört arkadaşım da her türlü desteği vereceklerini beyan etmiştir. Böyle güzel bir atmosferin oluşmasına katkı sağladıkları için her birine ayrı ayrı teşekkür ediyor ve mutluluğumu ifade etmek istiyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz