İYİ Parti Vekillerine Troller Saldırıyor

0

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy, partisinin Milletvekilleri Bedri Yaşar ve Erhan Usta’ya sahip çıktı. Aksoy, Usta ve Yaşar’ın sosyal medya hesaplarına paralı troller tarafından saldırı yapıldığını belirterek, her şeyin farkında olduklarını, karalama kampanyalarının boşa çıkacağını söyledi.

SAMSUN CEZALANDIRILIYOR
Başkan Aksoy, “Uzun yıllar en büyük desteği iktidar partisine veren seçmenimiz, gerek merkezi idarenin gerekse belediyelerin üvey evlat muamelesine maruz kalmış, salgınla mücadeleden daha çok bürokratik zorluklarla uğraşmak zorunda bırakılmıştır. Şehrimiz yatırım beklerken, mevcut imkanlardan da mahrum bırakılmış, birçok kamu kuruluşunun bölge müdürlükleri başka şehirlere taşınarak, ilçelerdeki kamu kuruluşların bir kısmı da kapatılarak Samsunlu cezalandırılmıştır” dedi.

PARALI TROLLER DEVREDE
İYİ Parti Samsun Milletvekilleri Erhan Usta ve Bedri Yaşar’ın vatandaşların güncel sorunlarını TBMM’de dile getirdiğine dikkati çeken Hasan Aksoy, “Nasıl olsa bu halk bizi seçer diye sadece kendi kişisel hesaplarını takip eder hale gelen bir kısım milletvekilleri, aylardır ortada gözükmez iken, İYİ Partili vekillerimiz Erhan Usta ve Bedri Yaşar gerek mecliste gerekse Samsun sokaklarında sürekli halkın sorunları, şehrin dertleri ile dertlenip çözüm aramış ve şehrimize zararı olacak her türlü karara karşı varını yoğunu ortaya koyarak mücadele etmişlerdir. 19 yıllık iktidarları boyunca karşılıklı tartışma kültürünü ortadan kaldıran sadece kürsüden esip gürleyerek siyaset yürütenler artık, ne halkın arasına ne de kürsülere çıkamaz olmuş, bu işi de taşeron trollere devretmiştir” açıklamasını yaptı.

Hasan Aksoy, “Milletvekillerimiz halkın sorunlarını gür şekilde gündeme getiriyor. Onlar Samsun’un gür sesidir. Bu oyunları biliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz