İYİ Parti Samsun’da Bayrak Değişimi

0

İYİ Parti 2. Olağan Samsun İl Kongresi’nde 185 oyla ‘İl Başkanı’ seçilen Hasan Aksoy’a Yüksek Seçim Kurulu’ndan mazbatası takdim edildi. İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy, mazbatasını aldıktan sonra il başkanlık binasına gelerek, eski başkan Recep Güleroğlu’ndan koltuğu devraldı.

İYİ Partili Aksoy, devir teslim töreninde yaptığı açıklamada: “Kongreye katılan oy kullanan tüm delegelerimize ve misafirlerimize teşekkür ederiz. 5 adaylı Samsun ve Türkiye demokrasisine örnek teşkil edecek bir kongre gerçekleştirdik. Partimiz yeni olmasına rağmen bu demokrasiyi içleştirdiğimizin bir göstergesidir” dedi.

Aksoy, “Bugün yönetim kurulumuzla yaptığımız toplantıdan sonra Yüksek Seçim Kurulu’ndan yetki belgemizi yönetimdeki arkadaşlarla ve misafirlerimizle aldık. Daha sonra hep birlikte yürüyerek ve İYİ Parti Samsun İl binamıza geçtik. İl binamızda bizleri karşılayan bir önceki yönetime teşekkür ederiz. Bize bundan sonraki dönemde ihtiyaç olması halinde her türlü desteği vereceğini ifade eden Av.Recep Güleroğlu kardeşime başkanıma ayriyeten çok teşekkür ederim. Bundan sonra yeni yönetimimizde arkadaşlarımızla demokratik yarışta diğer adayların yanında yer alan arkadaşlarımızla görüşerek partimize katkı sağlamak isteyenlerle birlikte bayrağı daha ileriye taşımak için elimizden geleni yapacağız. Bir olmak, diri olmak ve iktidar olmak için gece demeden gündüz demeden çalışacağız” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz