İYİ Parti Dinamizmin Yeni Adresi Olacak

0

İYİ Parti Samsun İl Başkan Adayı Cemal Ceyhun Karaca, il kongresinde delegenin güvenini alarak başkan seçilmesi halinde hayata geçireceği yönetim anlayışını anlattı.

“Ben görev adamıyım” diyen Karaca, “Bizler bir işi kabullendiğimiz zaman sonuna kadar en iyi şekilde yapmaya prensip edinmiş insanlardanız. İYİ Parti’den birisinin yerleri süpürmesi gerekiyorsa ben süpürüyorum, süpürdüm de! Partimizin camlarının silinmesinden, sokak çalışmalarına, broşür dağıtılmasına kadar her alanda fiilen çalıştım. Biz teşkilatçılıktan gelen insanlarız. Hep işin mutfağındaydık” dedi.

GÜÇLÜ TEŞKİLAT VURGUSU
“Yerimizi biliriz, sınırlarımızın dışına taşmamaya özen gösteririz” diyen İYİ Parti İl Başkan Adayı Karaca, “İYİ Parti’de Teşkilatlanmadan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı idim, İlçe Başkan Vekilliği yaptım! Güzel de bir ekip kurduk, Atakum’da ciddi çalışmalar yaptık. Bu çalışmalarımızı, tüm Samsun’da uygulanabilmek adına bir yola çıktık. Ben hiçbir yere aday olmayacağım, ben il başkanı olmak için geliyorum. Samsun’da ilçe teşkilatlarımızı güçlendirmek, il teşkilatımız da daha randımanlı daha enerjik daha aktif bir hale getirmek için geliyorum. Ben milletvekili olmak için gelmiyorum! Herkesin bir ideali, belli bir potansiyeli vardır. Ben İYİ Parti’nin iktidar olduğu bir dönemde Samsun İl Başkanlığı yapmak istiyorum. Samsun’a hepimizin tırnaklarıyla kazıyarak, büyük mücadelelerle kurduğumuz İYİ Parti’nin İl Başkanı olarak çok daha iyi hizmeler vereceğimize inanıyorum” dedi.

NE YAPILMASI GEREKTİĞİNİ BİLİYORUZ
Genç bir yönetim hedefi belirlediklerini anlatan Başkan Adayı Karaca, şunları kaydetti; “Ben partime güveniyorum. Gelebileceği noktayı da çok iyi biliyorum Meral Hanımı da çok iyi biliyoruz. Bu ülkeyi hak ettiği geleceğe taşıyabilecek tek insan olduğuna da canı gönülden inanıyorum. Kimi insan vardır gezer gezer gelir nerede boş koltuk bulursa talip olur, kimi insan vardır hiç sesi soluğu çıkmaz birileri ona çık der çıkar ama o hiç konuşmaz yine arkadakiler konuşur. Veya kimi insan vardır kendisi aksiyon almaz hep etrafındakilerin aksiyon olmasını bekler. Biz bunların hiçbiri değiliz. Ben Ceyhun Karaca olarak; Bu işin mutfağında yetişmiş, bu işin nelere kadir olduğunu, neler yapılması gerektiğini bilen, bunun için bedel ödemiş, çaba sarfetmiş, emek harcamış bir insanım! Neyin doğru yapılması, hangi yollardan gidilmesi gerektiğini de çok iyi biliyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz