İşte 20 Ocak Programı

0

Türk futbolunun en acı günlerinden olan 20 Ocak 1989 tarihinde Samsunspor takım otobüsünün Havza yolunda geçirdiği elim kazada hayatını kaybeden futbol şehitlerimiz için, Kırmızı-Beyazlı kulübün gerçekleştireceği anma programı belli oldu.

Bugün Nuri Asan Tesisleri’nden hareket edecek olan Samsunspor kafilesi, Asri Mezarlığı’nda Teknik Direktör Nuri Asan’ı mezarı başında programı açacak. Saygı duruşunun ardından Vali Zülkif Dağlı’nın katılabilmesi halinde konuşma yapması beklenecek. Çelenk koyma ve duanın ardından Yüksel Özan’ın kabrine, oradan ise Kıranköy Mezarlığı’nda yatan Asım Özkan’ın mezarının başında gidilecek ve aynı şekilde çelenk konulacak ve dua edilecek.

KAN BAĞIŞINDA BULUNULACAK
Samsunspor kafilesi bu programın ardından, saat 12.00 gibi sularında Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Kızılay Kan Bağışı merkezinde gönüllü olarak kan bağışında bulunacak. Programa, Samsunspor Divan Başkanlık Kurulu, Samsunspor Kulübü Derneği yöneticileri, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Samsunspor futbolcuları, GGEM sporcuları, Kızılay Derneği temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve Samsunspor taraftarı katılacak. Program korona virüs tedbirleri kapsamında gerçekleştirilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz