İstanbul’da Yoğun Mesai

0

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım ve Genel Menajer Mustafa Aztopal, İstanbul’da yoğun bir transfer mesaisi yapıyor. Kırmızı-Beyazlılar şu ana kadar 4 oyuncuyla anlaşma sağladı. Erald Çinari, Hasan Kılıç, Hüseyin Öztürk ve Brahim Darri transfer edilen isimler.

Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarına devam eden Yılport Samsunspor’da kadro büyük ölçüde değiştirilecek. Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım ve Genel Menajer Mustafa Aztopal, bir yandan kadroda kalacak ve gidecek oyunculara karar verirken, bir yandan da takıma takviye yapmak için kolları sıvadılar. Kırmızı-Beyazlılar şu ana kadar 4 oyuncuyla anlaşma sağladı. Erald Çinari, Hasan Kılıç, Hüseyin Öztürk ve Brahim Darri transfer edilen isimler.

BÜTÇE DENGELENİYOR
Başkan Yüksel Yıldırım, hem yeni hoca arayışı hem de takımı yeniden kurma çalışmalarını sürdürürken, Genel Menajer Mustafa Aztopal ise listenin ilk sırasında olan, isimleri sır gibi saklanan oyuncular için nabız yokluyor. Scout ekibi ile bağlantılı olarak çalışan Yüksel Yıldırım ve Mustafa Aztopal, bir yandan da takımın gelecek sezon bütçesini dengeliyor.

Play-off’ta Altınordu’ya elendikten sonra apar topar İstanbul’a giden Genel Menajer Mustafa Aztopal, yaklaşık 20 gündür Başkan Yüksel Yıldırım’la transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Play-off kabusundan hemen uyanarak gelecek sezon adına düğmeye erken bastı. Yıldırım zaman kaybetmeden yeni hoca arayışlarına ve transfer çalışmalarına başladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz