İstanbul-Samsun’a Haftada 3 Gün Sefer

0

THY, coronavirüs tedbirleri kapsamında iç hatlarda yapılacak bütün seferlere ait tarife tablosunu açıkladı. Samsun-İstanbul arasında Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri saat 10.00 ve 12.20’de sefer düzenlendi

Coronavirüs salgını tedbirleri kapsamında alınan kararla şehirlerarası uçuşlara kısıtlama getirilmiş ve yolcuların valilik izniyle seyahat edeceği açıklanmıştı. Bu kapsamda Türk Hava Yolları da 14 büyükşehre sefer düzenleme kararı almıştı.

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, İstanbul’dan karşılıklı olarak Adana, İzmir, Kayseri, Erzurum, Gaziantep, Konya, Malatya, Samsun, Antalya, Diyarbakır, Ankara, Trabzon ve Van seferlerinin gerçekleştirileceğini açıkladı.

SEYAHAT BELGESİ ZORUNLU
Genel Müdür Ekşi, “İstanbul Havalimanı’ndan iç hatlarda yapılacak tüm seferlere ait tarife tablosu ektedir. Bu seferlere sadece seyahat belgesine sahip olan yolcularımız bilet alabilmektedirler. Lütfen bilet işlemleriniz için uçuş yapılacak havalimanına 4 saat önceden geliniz” dedi.

AYNI UÇAKLA GERİ DÖNÜŞ
Diğer yandan THY, Samsun’dan İstanbul’a, İstanbul’dan Samsun’a haftada üç gün karşılıklı sefer düzenledi. İstanbul’dan Samsun’a Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri saat 10.00’da kalkacak olan uçak, aynı günlerde saat 12.20’de aynı uçakla Samsun’dan İstanbul’a havalanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz