İsmail Uyanık’a Teşekkür Yağmuru

0

2 Haziran 2018 tarihinde Samsunspor’a yeniden başkan olarak bugünlerin yaşanmasında büyük pay sahibi olan İsmail Uyanık’a, Kırmızı-Beyazlı taraftarlardan teşekkür yağdı.

Samsunspor tarihinin en kötü sezonlarından birini yaşayarak 2. Lig’e düşmesinin ardından, 2018 yılının Mayıs ayında Samsun’a gelerek başkanlığa adaylığını açıklayan İsmail Uyanık’a sosyal medyada adeta teşekkür yağıyor. Başkan Yüksel Yıldırım’ın Samsunspor’a sahip çıkmasında başrol oynayan efsane başkan Uyanık, 2 Haziran 2018 tarihinde yapılan olağanüstü kongre ile Kırmızı-Beyazlı kulübe 13 yıl sonra yeniden başkan olmuştu.

31 ARALIK’TA AYRILMIŞTI
Haziran ayının başlamasıyla birlikte Kırmızı-Beyazlı taraftarlar İsmail Uyanık’ın fotoğraflarını paylaşarak, “2 yıl önce Samsunspor uykudan uyandı”, “2 yıl önce bugün Samsunspor’un temelleri sağlam bir şekilde atıldı” gibi yorumlarda bulundular. İsmail Uyanık, Yüksel Yıldırım’la yaşadığı fikir ayrılığından dolayı Samsunspor’un menfaatleri doğrultusunda 31 Aralık 2019 tarihinde başkanlıktan istifa etmişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz