İş Dünyasının Fikirleri Önemli

0

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Yeşilyurt Demir Çelik Sanayi’ni ziyaret etti. Özel Kalem Müdürü Nevzat Özenç ile birlikte gerçekleştirilen ziyaretin ilk durağı Yeşilyurt Demirçelik Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Yeşilyurt oldu.

YEREL YÖNETİMLERLE İŞBİRLİĞİ YAPABİLİRİZ
Türkiye’de ve dünyada demir çelik sektöründe kendisini ispat eden Yeşilyurt Demir Çelik Sanayi’nin bu yönüyle Samsun için gurur veren bir şirket olduğunu söyleyen Hikmet Yeşilyurt, “Samsun, iş potansiyeli yoğun olan bir kent. İş insanlarına büyük görevler düşüyor. Bizler şehrimizin kalkınmasında ve istihdama destek olma noktasında yerel yönetimlerimizin her zaman yanındayız” dedi.

Ziyaretine Yeşilyurt Demir Çelik Sanayi Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yeşilyurt’u ziyaret ederek devam eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Yeşilyurt ailesine ve yöneticilerine ülke ve Samsun ekonomisine katkılarından dolayı teşekkür etti.

YENİ DÜNYAYA AYAK UYDURMAK ZORUNDAYIZ
Üretene, istihdam sağlayana yardımcı olmayı görev bildiklerini kaydeden Başkan Demirtaş, “Bir dünya şehri olmak istiyorsanız dünyadaki gelişmelere ayak uydurmak zorundasınız. Belediye Başkanı da ilçesini kalkındırmak ve geliştirmek adına her gün yeni işler yapmak zorunda. Yaşanan bu zorlu sürecin altından ancak el birliği ile kalkabiliriz” diye konuştu.

“Bu kentin iş insanlarının fikirlerine önem verdiklerini, daha çok çalışarak ve istihdam yaratarak bu şehre bu ülkeye hizmet edeceğiz” diyen Necattin Demirtaş, şöyle konuştu; “Samsun’da yönetici sıfatında olan bizlerin kentin ekonomik gelişimine katkıda çok önemli roller üstlenmeleri gerektiğine inanan birisiyim. Bireysel olarak çok çalışmak ve yükselmek toplumumuz için yeterli gelmemektedir. Sistemimizi daha yukarı taşımak ve çağdaş bir seviye getirmeliyiz.”

Ziyarette İlkadım Belediye Başkan Necattin Demirtaş, Yeşilyurt Demirçelik Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Yeşilyurt’a istihdama verdiği desteklerden ötürü plaket takdim etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz