İLKEM’li Öğrencilere Maç Ve Tatil Sözü

0
BAŞKAN DEMİRTAŞ'TAN DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE TATİL VE GEZİ SÖZÜ

İlkadım Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü ile Halk Eğitim Merkezi destekli olarak hizmet veren Etüt ve Eğitim Merkezi(İLKEM) öğrencileri, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı ziyaret etti.

Eğitim Koordinatörü Davut Öz, eğitimci İdris Yüce ile birlikte Derebahçe, Kadifekale, Yaşardoğu 3 farklı şubeden 20 öğrencinin katılımıyla gerçekleşen ziyarete Başkan Demirtaş, öğrencilerin belediye ve yerel yönetimler hakkındaki sorularını yanıtladı.

SAMSUNSPOR MAÇINA GİTMEK İSTİYORUZ
Eğitim Koordinatörü Davut Öz, “Kursumuzda 283 tane YKS hazırlık öğrencimiz, 156 tane de LGS hazırlık öğrencimiz sınava hazırlanıyor. 7 Haziran LGS ve 21 Haziran YKS sınavına hazırlanan öğrencilerimizle sınav öncesi Samsunspor maçına gitmeyi arzu ediyoruz” dedi.

BAŞKAN DEMİRTAŞ’TAN DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE TATİL VE GEZİ SÖZÜ

BAŞARIYA TATİL SÖZÜ
Kendi hayatında ve okul yıllarındaki azmi ve başarısına da değinen Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ise, “Başarı için gayret, vatan için ise fedakarlık gerekir” dedi. Kendilerini yetiştirmelerini ve üniversite sınavlarında en iyi bölüm kazanıp yerleşecek olan öğrencilere çifte müjde veren Başkan Demirtaş, “Bu başarı sağlanırsa ilk 80 bine giren öğrencilere ve ilk 300 Bine girecek olanlarınıza Sakarya/ Kuzuluk tatili ve Çanakkale gezisi ile ödüllendireceğiz” diye konuştu. Başkan Demirtaş, İLKEM’in dar gelirli ailelerin çocuklarına yönelik kurslar verdiğini kaydetti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz