İlkadımlı Pazarcı Esnafı Taleplerini İletti

0

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Kazımkarabekir Mahallesi sakinleri ve semt pazarcı esnafı ile bir araya gelerek, istek ve taleplerini dinledi.

Ortak sorunların konuşulduğu toplantıda santral yanı pazar esnafı, sorunlarını dile getirerek Başkan Demirtaş’tan çözüm talep ettiler. Mahalle sakinleri ise mahalle girişlerine araçlarını hızlarını kesmek ve oluşabilecek kazaların önüne geçmek adına bariyer konulmasını istedi.

İlkadım’da tüm sorunları vatandaş ve esnaflar ile birlikte hareket ederek çözeceklerini söyleyen Başkan Necattin Demirtaş, “Pazar yerlerine ait beklentilerin farkındayız. Burada sizlerle bir araya gelerek gerek esnafımızın gerekse vatandaşımızın daha iyi koşullarda yaşamını sürdürmesi için çalışıyoruz. Vatandaşlardan gelen şikâyetleri gidermek ve sizlerin istek ve taleplerinizi ortak bir noktada çözüme kavuşturmak için elimizden geleni yapacağız. Kazımkarabekir Mahallesi’nde bulunan santral pazarımızın ilçe halkının ihtiyacına cevap verecek şekilde düzenlenerek, mevcut semt pazarındaki bulunan elektrik santrali ve kavşak uygulamasının güvenlik zafiyatına olanak vermemesi için durum değerlendirmesi yaparak mevcut pazar yerinin düzenlemeye yada farklı bir noktada bölgemize yakışır yeni pazaryerini halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz