İlkadım’da Projeler Hayat Bulacak

0

Kurtuluş mücadelesinin yakıldığı Samsun’un İlkadım İlçesi’nde hizmet atağını kısa sürede her alanda fark edileceğini söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ilçe tarihinde birçok ilkin gerçekleştiği projeleri geliştirerek daha yaşanabilir bir ilçe için mali tabloyu disiplin altına almak şartıyla toparlanma sürecini de geride bırakıp, hizmet atağına geçileceğini söyledi.

HALKIN HİZMETKARI OLACAĞIZ
Başkan Demirtaş, “Gerçek manada insana dokunan toplumun beklentilerini karşılamayı hedeflediğimiz projelerimiz için kolları sıvadık. Rutin belediyecilik hizmetlerimizin yanında adından söz ettireceğimiz, Kimsesizler Sığınma Evi, Refakatçi Evi, Güneş Enerji Tarlası (Ges), Türk Dünyası Parkı, Hemşehri Dernekleri platformu gibi sosyal belediyecilik anlayışıyla her aşamada gerçekleştireceğimiz projelerle halkımızın talep ettiği, olması istediği hizmetleri onlarla buluşturacağız. İlkadım halkının seçtiği sadece bir başkan değil tam anlamıyla hizmetkarı olacağız” dedi.

HER ALANDA İCRAAT
Eğitimden spora, kültürden sanata, ilçedeki bu değişim ve gelişim sürecinin devam edeceğinin de altını çizen Başkan Demirtaş, “Bizler ilk günkü aşkla halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Halkımızın talep ve önerileri ile projelerimize yön veriyoruz. Herkesin mutlu olduğu, ilçe refahının yüksek seviyeye çıktığı bir İlkadım için hep beraber adımlar atıyoruz. Bizim için de halkımızın memnuniyeti en önemli önceliğimizdir” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz