İlkadım DEVA’dan Başkan Demirtaş’a Ziyaret

0

DEVA Partisi İlkadım İlçe Başkanı Ender Çıkla ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı ziyaret etti.

Başkan Necattin Demirtaş, “Nazik ziyaretlerinizden ötürü teşekkür ediyorum. Sizlere görevlerinizde başarılar dilerim. İlçemizde ulaşım, çevre, eğitim, üstyapı, spor ve sosyal alanlarda yeni projelerle buluşturmak için bütün gayretimizle çalışıyoruz. Destek gösteren tüm vatandaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Tüm şehri kucaklayan bir anlayışla çalışmaya devam edeceğiz. İlkadım’da partiler arası iyi niyet diyalogları içerisinde ilçemize ve halkımıza hizmet etmek gayretindeyiz” dedi.

DEVA Partisi İlkadım İlçe Başkanı Ender Çıkla ise, “Dertlere Deva olacak en güçlü kadroyu bünyesinde barındıran siyasi arenadaki bir partiyiz. Her zaman tam kadro olarak sahada olacağız, karınca ordusu gibi çalışacak, şehrimizi her yerini karış karış gezeceğiz. Halkımızın dertlerini kendimize dert edinecek ve çözümler üreteceğiz. Ziyaretlerimizi her an seçim olacakmış havası içerisinde gerçekleştirecek ve herkesi kucaklayan olacağız” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda günün anısına DEVA Partisi İlkadım İlçe Başkanı Ender Çıkla, İlkadım Belediye Başkan Necattin Demirtaş’a ebru sanatı ile yapılmış elif tablosu hediye etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz