İki Gencin Kavgasında İYİ Parti’nin Camı Kırıldı

0

Atakum’da iki genç arasındaki çıkan arbedede İYİ Parti teşkilatının camı kırıldı. Başkan Selen Çam, “Parti üyelerimizle alakası yok. Siyasi amaç taşımayan münferit bir olay” dedi.

Olay, Samsun’un Atakum İlçesi Atatürk Bulvarı Esenevler Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre; iki genç arasında yaşanan tartışma kavgaya dönüştü. İki gencin arbedesi esnasında İYİ Parti Atakum İlçe Başkanlığı’nın camı kırıldı. Olay yerine polis ekipleri sevk edildi ve olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İYİ PARTİ’DEN AÇIKLAMA
İYİ Parti Atakum İlçe Başkanı Selen Gülhan Çam, parti binası önünde yaşanan kavganın münferit bir olay olduğunu ve parti mensuplarıyla ilgisinin olmadığını açıkladı. Siyasi bir amaçla farklı bir algı oluşturulmaması amacıyla sosyal medyadan açıklama yapan İYİ Partili Başkan Çam, gerekli işlemlerin emniyet mensuplarınca yapıldığını kaydetti.

PARTİMİZLE ALAKASI YOK
Başkan Selen Çam, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “08.02.2021 Pazartesi akşamı Atakum İlçe Başkanlığımız önünde tartışan iki gencin arasındaki arbede esnasında İlçe Başkanlığımızın camı kırılmıştır. Kolluk kuvvetleri olay yerine gelmiş ve gerekli işlemleri yapmıştır. Siyasi amaç taşımayan münferit bir olay olduğunu ve farklı yansıtılabilecek haberlere itibar edilmemesini kamuoyuna saygıyla duyururuz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz