İhtiyaç Sahiplerine Uzanan Yardım Eli

0

Samsun’da faaliyet gösteren Hayata Anlam Katanlar Derneği, korona virüs salgını süresince işsiz kalan geçim derdine düşen yüzlerce ihtiyaç sahibi aileye ulaşarak, gıda yardımında bulundu.

Daha önce kent genelinde yaptıkları sosyal sorumluluk projeleri ile birçok ilke imza atarak, binlerce kişinin hayatına anlam katan Hayata Anlam Katanlar Derneği, hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamaları nedeniyle ihtiyaç sahibi aileler için kolları sıvadı.

Pandemi boyunca ihtiyaç sahiplerine binlerce koli dağıtan dernek ayrıca kolilerle birlikte yüzlerce hijyen paketi verdi.

HAYATLARA DOKUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Hayata Anlam Katanlar Derneği Başkanı Murat Değirmenci, “Sokağa çıkma kısıtlamaları ile birlikte her gün maddi durumu olmayan, evine bir ekmek almakta bile zorlanan onlarca başvuru alıyoruz. Hafta sonu kısıtlamalarında bu ailelere gıda ve hijyen paketi ulaştırıyoruz. Dernek başkanı olarak, destek veren, gönüllü çalışan insanların hayatlarına anlam katmak için yanımızda olan herkese teşekkür ediyorum. İhtiyaç sahiplerinin yanında olmaya ve hep birlikte yaraları sarmaya devam edeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz