İhtiyaç Sahibi İki Aileye Şefkat Eli

0

Tekkeköy’de hayatlarını eski evlerde zor şartlar altında sürdüren ailelere ziyarette bulunan Başkan Hasan Togar, “İki ailemizi evlerine kavuşturuyoruz. Onların hayır duasını almak bizlere yeter” dedi.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, yaşamlarını zor koşullarda devam ettiren iki aileye verdiği ‘ev sözü’ için düğmeye bastı.

Başkan Togar, “Yaşamanın imkansız olduğu zor şartlar içerisinde hayatına devam eden kısa süre önce ziyaret ettiğimiz Mehmet amcamızın evinin tadilatına başlıyoruz. Ayrıca amcamıza aşevimizden gün aşırı sıcak yemeğini de gönderiyoruz” dedi.

İNŞAAT BİTMEK ÜZERE
Kışla Mahallesi’nde kızı ve iki torunuyla yaşayan ihtiyaç sahibi aileye bayramda vermiş olduğu ev sözünü yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Başkan Hasan Togar, “Ailemize yeni sımsıcak bir yuva kazandırıyoruz. İnşaatı devam eden evimizin en kısa sürede bitirip, ailemize teslim edeceğiz. Bize bu hizmetleri yapabilecek görevleri nasip eden Rabbimize şükürler olsun. Rabbim bizlere bir ailenin daha hayır duasını almayı nasip eyledi” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz