HER GEÇEN GÜN BÜYÜYEN ‘BİL AİLESİ’YİZ

0

Bil Koleji Samsun Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Turan Arslan, “İstanbul Aydın Üniversitesi güvencesiyle kurulan, eğitim ve öğretimine 2016 yılından itibaren devam eden, Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Fen ve Anadolu Lisesi ile her yıl daha da güçlendirdiğimiz akademik kadromuz, yeni eğitim-öğretim dönemine damga vuracak” dedi.

Samsun’un önde gelen kurumsal özel eğitim kurumu olan Bil Koleji Samsun Kampüsü’nün 2020-2021 eğitim-öğretim yılı öğrenci kayıtları tüm hızıyla devam ederken, akademik kadrosunu da alanında uzman öğretmenlerle güçlendiriyor.

GÜÇLÜ EĞİTİM KADROSU
Bil Koleji Samsun Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Turan Arslan; “İstanbul Aydın Üniversitesi güvencesiyle kurulan, eğitim ve öğretimine 2016 yılından itibaren devam eden, Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Fen ve Anadolu Lisesi ile her yıl daha da güçlendirdiğimiz akademik kadromuz, yeni eğitim-öğretim dönemine damga vuracak” dedi.

YÜZDE 50 BURS İMKANI
Bil Koleji Samsun Kampüsü Fen ve Anadolu Lisesi’nden mezun olan öğrencilerin; İstanbul Aydın Üniversitesi’nde yüzde 50’ye varan burs imkanı yakaladığını belirten Arslan, avantajlı kayıt fırsatlarının devam ettiğini belirtti.

BİL AİLESİ BÜYÜYOR
Turan Arslan, şöyle konuştu; “Velilerimiz ile büyük bir aile olduk. Her geçen gün büyüyen Bil Ailesi, Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Samsun’da da ses getirmeye devam edecek. Tüm dünyanın içinde bulunduğu salgın sonrası yaşanan normalleşme ile velilerimizin kayıtlarımıza göstermiş olduğu yoğun ilgi ne kadar güçlü bir okul olduğumuzun en büyük göstergesidir. Gerek yüz yüze, gerekse de uzaktan eğitimdeki başarılarımız ile kesintisiz eğitime değerli velilerimizin destekleri ile devam ediyoruz.”

LİDERLER YETİŞTİRİYORUZ
“Hedefimiz; ‘yaratıcı, yenilikçi ve profesyonel eğitim kadromuz’ ile çağımızı yönlendirebilecek liderler yetiştirmektedir” diyen Bil Koleji Samsun Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Turan Arslan, “Sinerjik akademik kadromuz yaptığı işten keyif alarak, eğlenceli aktivitelerle öğrencilerimizi mutlu bir şekilde geleceğe hazırlamak için çalışırlar” ifadelerini kullandı.

‘MİZAÇ-ENNEAGRAM 9 MİZAÇ MODELİ’
Bil Koleji Samsun Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Turan Arslan, Mizaç-Enneagram 9 Mizaç Modeli İle öğrencilerimizin mizaçlarını belirleyerek, geleceklerini şekillendirmede Bil Koleji öğrencilerine ve velilerine profesyonel destek verdiklerini sözlerine ekledi.

Başarılı bir online eğitim ile her zaman yanımızda olan Bil Koleji Samsun Kampüsü Ailesi’nin üyesi olmak bizlere güven ve mutluluk veriyor. Güçlü akademik kadrosu ile her koşulda kesintisiz eğitim veren okulumuz Bil Koleji Samsun Kampüsü, öğrencilerimizi en iyi şekilde geleceğe hazırlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz