Helallik İstedi, İmzaladı

0

İlkadım Belediyesi’nde çalışan memurlar için 2021 yılı Sosyal Denge Sözleşmesi’nde görüşmeler mutlu sonla bitti. Başkan Demirtaş, “Maddi durumun düşünerek, miktarı belirledim. Hakkınızı helal edin” dedi.

İlkadım Belediyesi ile Türk Yerel-Sen Hizmet Sendikası arasında belediye çalışanı memurlar için 2021 yılı Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı. Başkan Necattin Demirtaş ve Şube Başkanı Tuncay Erden, memurlara sosyal ve maddi haklar sağlayan sözleşmeyi imzaladı.

Türk Yerel Hizmet-Sen Samsun Şube Başkanı Tuncay Erde, “Çalışanlarını enflasyona ezdirmeyen Başkanımız, memurlarının yanında olduğunu tescillemiştir. Memurlarımız da İlkadım’a daha iyi hizmet etmek için tüm güçlerini ortaya koyacaktır” dedi.

HAKKINIZI HELAL EDİN
İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ise, “Belediyemizin içinde bulunduğu maddi açıdan zor şartlara rağmen emek cephesinde, emeğiyle geçinen arkadaşlarımızın yanında olmaya çalışıyoruz. Benim bir huyum var. Başımı yastığa koyduğumda ben bugün doğru yaptım mı? Yapmadım mı? Kendimi sorgularım. Bunun sonucunda birilerini mağdur edip etmediğimi kendime sorarım. Geçtiğimiz seneyi de sorgulayarak sizlere verilecek miktarı belirlemeye çalıştım. İnşallah hakkınızı helal edersiniz” diye konuştu.

Türk Yerel Hizmet-Sen Samsun Şube Başkanı Tuncay Erden, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a teşekkür ederek, çiçek ve hediye takdiminde bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz