Hedef 10 Bin Aileye 10 Bin Kumanya

0

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım’ın büyük fedakarlık göstererek başlattığı yardım kampanyasında hedef, biner lira değerinde 10 bin kumanyayı yardıma muhtaç ailelere ulaştırmak. Yıldırım’ın başlattığı yardım kampanyasının amacına ulaşması için hayırseverlerin fazlasıyla ilgi göstermesi gerekiyor.

Samsunspor Kulübü Derneği’nin ve Garip & Zeycan Yıldırım Vakfı’nın öncülük edeceği yardım kampanyasında detaylar ortaya çıktı. Alınan ilk bilgilere göre toplam 1 milyon lira değerinde 10 bin kumanyanın ihtiyacı olan ailelere teslim edilmesi hedefleniyor. Buna göre her kumanyanın yani ramazan paketinin değeri bin liraya tekabül ediyor. Gıda ağırlıklı ürünler için Metro Toptancı Market’le anlaşma sağlanırken, kampanyanın lojistik desteğini ise Samsun Valiliği ve Büyükşehir Belediyesinin sağlayacağı bilgisine ulaşıldı. Ayrıca Yıldırım Vakfı’nın üyelerinin yardım kampanyasına büyük önem verdikleri ileri sürüldü. Yıldırım’ın başlattığı yardım kampanyasının amacına ulaşması için hayırseverlerin fazlasıyla ilgi göstermesi gerekiyor.

YILDIRIM AÇIKLAMA YAPTI
Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Başkan Yıldırım ise, “Haydi Samsun, “Cesur Yürek ile Tek Yürek” olup “El Ele Gönül Gönüle” vererek muhtaç ailelere ulaştırılmak üzere “Erzak Destek Kampanyasını” 1 Nisan’da başlatıyoruz. Hedef 10.000 ramazan paketini İhtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere Valilik ve Kaymakamlık Vefa Guruplarına vermek.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz