Haydi Samsun CITY MALL AVM’ye

0

Samsun’un Atakum İlçesi’nde 10 Ocak Cuma günü kapılarını ziyaretçilerine açacak olan CITY MALL AVM’nin Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Emre Çelik’ten Samsun halkına mesaj geldi. Çelik, “Tüm Samsun halkını açılış etkinliğimize bekliyoruz” dedi.

GÜCÜMÜZ SAMSUN HALKI
CITY MALL AVM Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Emre Çelik yayınladığı mesajda çok heyecanlı olduklarını belirterek, “Tüm Samsun halkı ile buluşmak için uzun zaman bekledik. Sonunda açılışımızı gerçekleştirip, Samsun’a en iyi şekilde hizmet etmek istiyoruz. Bizler sizlere en güzel şekilde hizmet verme gücümüzü sizlerden alıyoruz. Bundan dolayı tüm Samsun halkının desteğinin arkamızda olduğunu bilerek her zaman şehrimiz için en güzel olanı yapacağız” dedi.

SAMSUNLULARA DAVET
Vatandaşları 10 Ocak Cuma günü yapılacak muhteşem açılışa davet eden CITY MALL AVM’nin Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Emre Çelik, “Şehrimizin ekonomisine katkıda bulunacak ve en az 1000 kişiye iş istihdamı sağlanacak CITY MALL AVM’nin açılışına tüm Samsun halkını davet ediyorum. Vatandaşlarımızın doya doya vakit geçirmesi için özenle hazırladığımız ve tam 3 gün sürecek açılış etkinliklerimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Samsun için artık şehrin buluşma noktasında olma vakti” diyerek, sözlerini sonlandırdı.

ÜNLÜ İSİMLER GELİYOR
CITY MALL AVM, 10 Ocak Cuma günü saat 14:00’da Samsunluları muhteşem etkinlikler bekliyor.
Gün boyu animasyon gösterileriyle devam edecek açılış programı, akşam saat 17.00’daki ünlü sanatçı Ayşe Hatun Önal konseri ile doruğa çıkacak. Ardından saat 18.00’de ünlü tasarımcı Erol Albayrak’ın yeni koleksiyonunu sunucağı defilede Özge Ulusoy, Itır Esen ve Tuğçe Dural gibi ünlü top modeller podyumda yürüyecek. Yerli ve yabancı tam 24 farklı best model, Albayrak’ın tasarımlarını sergileyecek.
Açılış programı, 11 ve 12 Ocak günleri de çeşitli etkinliklerle tam gün devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz