Hatıra Kombinesi Salı Günü Satışta

0

Yılport Samsunspor’un 55. yıla özel Hatıra Kombinesi, Salı gününden itibaren satışa çıkıyor. Kırmızı-Beyazlı kulüpten detaylı açıklama geldi.

2020-21 sezonunun ilk yarısında maçların seyircisiz oynanmasından dolayı Yılport Samsunspor 55. yıla özel Hatıra Kombinesi çıkaracağını belirtmişti. Kırmızı-Beyazlı kulüp kombinenin satışı ile ilgili detaylı açıklamayı yaptı. Salı gününden itibaren satışa çıkacak olan 55. yıl Hatıra Kombineleri ligin ikinci yarısında lig seyircili oynanırsa maçlara giriş içinde geçerli hale dönüştürülebilecek. Hatıra kombinelerin fiyatları ise VIP(1750 TL) Batı(600) Doğu(255) Kuzey(130) Güney(130) olarak belirlendi.

YILDIRIM’DAN ÇAĞRI
Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım sosyal medya hesabından kombinelerle ilgili taraftarlara çağrıda bulundu. Samsunspor’un patronu, “Haydi şampiyon takımın büyük taraftarları söz sizde. 55. Yıl Hatıra kombinelerimizi alalım ve Samsunspor’umuzu yalnız bırakmayalım. Türkiye’de bir ilki başlatalım. Kaderimize ve Covid-19’a baş kaldıralım. Haydi Büyük Samsunspor Taraftarı desteğinizle Süper Lig’e ele çıkalım” ifadelerine yer verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz