Hamroun: ‘Savaşır ve Hedeflerimize Ulaşırız’

0

Samsunspor’un devre arasında kadrosuna kattığımız oyuncumuz Jugurtha Hamroun, sorularını yanıtladı.
“2011-2012 yıllarında oynarken Samsunspor’dan teklif almıştım” diyen Hamroun, “Tabiri caize kader burada olmamı istedi ve burada olmaktan çok mutluyum” dedi.

Hamroun, şöyle konuştu; “Biraz şehri gezme fırsatım oldu ama tamamını gördüğüm sayılamaz. Buradaki hayat tarzını seviyorum. Şehrin sahilinin olması ve orada olmak çok güzel. Takımdaki atmosferin çok iyi olduğunu görebiliyorum. Buda çok güzel bir şey. Fransızca konuşan yabancı arkadaşlarım olduğu gibi Türk arkadaşlarımla da aram çok iyi. Onlarla da çok iyi iletişim içerisindeyiz.

SAMSUNSPOR FORMASI İLE ÇIKTIĞI İLK KARŞILAŞMADA NELER HİSSETTİN?
Öncelikle bu çok güzel bir duygu. Çünkü kulübün tutkusunun, kulübün hedefinin ne olduğunun farkındayım. Bu projenin bir parçası olduğumun da farkındayım. Umarım en kısa zamanda çok güzel sonuçlar alarak hedefimize ulaşırız. Ligdeki hedefim takımla birlikte şampiyon olup Süper Lig’e çıkmak. Kariyerimin geri kalan kısmı ile ilgili olarak da 3-4 sene daha burada kendimi görebiliyorum. Gerçekten burada kalmak ve burada devam etmek istiyorum. Süper Lig’de oynamak ve orada başarıya ulaşmak gibi bir hedefim ve istediğim var. Umarım bu Samsunspor ile gerçekleşir. Süper Lig’e çıkarız ve onun için savaşırım.

KARİYERİN BOYUNCA UNUTAMADIĞIN BİR MAÇ VAR MI?
Evet var. Katar’daydım. Xavi’nin takım arkadaşıydım. Ülkenin kupa maçındaydık. Bu maç lig maçından da çok önemliydi. Ülkenin dünya kupası için yapılan stadyumda oynadık ve o stadyum da ilk açılış maçıydı. Derbi maçıydı ve stadyum tamamen doluydu. Maç 1-1 iken 2-1 yapacak bir fırsatım ve şansın vardı. Dakika ise 90+1 ve 90+2’ydi. O maçta çok güzel bir gol attım ve bana asisti veren de Xavi’ydi. Unutamayacağım çok güzel bir anım oldu.

FUTBOLCU OLMASAYDIN NE OLURDUN YA DA NE OLMAK İSTERDİN?
Çocukluğumdan beri her zaman top oynamak istedim. Hatta çocukluğumdan beri her zaman kendime sorduğum bir sorudur ve her zaman da aynı bir cevap vardır. O da kesinlikle futbol oynamak. Okulda çok başarılı bir öğrenciydim. Futbol oynamıyor olsaydım eminim ki çok güzel farklı şeylerde yapıyor olabilirdim. Öncelikle takım arkadaşlarımın hepsi takım için yüzde 100’ünü vermeye çalışıyor. Şunu da söylemek istiyorum. Taraftarlarımız Bandırma maçı öncesinde tesislerimize gelip bize unutulmaz bir anı yaşattıkları için verdikleri o inanılmaz destek için çok teşekkür etmek istiyorum. Çünkü benim için unutulmaz bir anıydı. Umarım takım için savaşır ve hedeflerimize ulaşırız. Ama kesinlikle bunu özellikle ve özellikle taraftarlarımız için gerçekleştirmek istiyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz