Haluk Levent Bir İyiliğe Daha Vesile Oldu

0

Yardımlaşma ve dayanışma duygularının güçlendirilmesi için kurulan AHBAP Platformu Genel Başkanı Şarkıcı Haluk Levent, Samsun’da bir iyiliğe vesile oldu. Trafik kazası geçiren ve felçli olan 17 yaşındaki Oğulcan’ın 6 aylık tedavi masraflarının karşılanmasına aracılık etti.

Trafik kazası sonucu omurilik felci geçiren ve haftalık tedavi masrafı 2 bin lirayı bulan Oğulcan için şarkıcı Haluk Levent, harekete geçti. Yardımlaşma ve dayanışma duygularının güçlendirilmesi için kurulan AHBAP Platformu Genel Başkanı olan şarkıcı Haluk Levent, ozon ve lokomat tedavisi gören Oğulcan’ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

LEVENT ÇAĞRI YAPMIŞTI
Şarkıcı Levent sosyal medya hesabından Oğulcan ile birlikte özçekim yaparak, 6 aylık tedavi masrafı olan 72 bin liranın bulunması için çağrı yaptı. Levent sosyal medya hesabı paylaşımında, “Samsun’da Oğulcanın yanındayız. Devlet desteği bir yere kadar tamam. Ama özel destek alması şart. Yürümesi için, ayağa kalkması için şart. Bu çoçuğumuzun 6 aylık fizik tedavi ücreti 72 bin TL. Kim ki bu ücreti öder düğününe , nişanına ya da bir eğlencesine gelip konser vereceğim” açıklamasında bulundu.

KISA SÜREDE YANKI BULDU
Levent, paylaşımın ardından yeni bir paylaşım yaparak gerekli olan paranın işadamı Kemal Işık tarafından karşılandığını duyurdu. Levent, işadamına teşekkür ederek, 13 Eylül’de düzenleneyecekleri eğlencede konser verme sözü verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz