Gövde Gösterisi Yapmak İstedi Korona Tedbirlerini Hiçe Saydı

0

İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı’na adaylığını açıklamak üzere toplantı düzenleyen Murat Keskin, destekçileriyle geldiği salonda ‘gövde gösterisi’ yapmak isterken, korona virüsü tedbirlerini hiçe saydı. Partililer dışarı çıkarıldı, ‘tokalaşma’ ihmal edilmedi.

İYİ Parti Samsun İl Kongresi’ne doğru ‘başkan adayları’ sahaya çıkıyor ve tanıtım toplantıları düzenliyor. Resmi başkan adaylığını açıklamak üzere İYİ Parti İl Binası’nda basın toplantısı düzenleyen Murat Keskin, ‘gövde gösterisi’ yapmak isterken, korona virüsü tedbirlerini hiçe saydı.

Destekçileriyle İl Binası’na gelen ve 40 metrekarelik salona hınca hınç dolduran Murat Keskin, daha sonra partilileri binadan çıkarmak zorunda kaldı.

ÇOK KALABALIK OLDUK
Sosyal mesafenin hiçe sayıldığı toplantı öncesi İYİ Parti İl Başkanı Recep Güleroğlu, korona virüs tedbirleri kapsamında bu şekilde toplantı yapılamayacağına dikkat çekerek, “İçinde bulunduğumuz sürecin hepiniz farkındasınız, çok kalabalık olduk, bir kısım arkadaşları da dışarı çıkarttık. Burada da bana kalırsa çok fazla zaman geçirmemek adına bir an önce başlayıp, Murat kardeşimizi de dinleyip bitirelim diye düşünüyorum” dedi.

Murat Keskin de, “Bayan arkadaşlarımız ve sağlıklı olanlar burada kalsın. Diğerlerini bina dışına alalım, ben orada hitap edeceğim” diyerek, destekçilerini bina dışına göndermek zorunda kaldı.

SOSYAL MESAFE YOKTU
Maskeler ağızda olsa bile ‘sosyal mesafe’ yoktu, bu sırada yaşanan izdiham yine şaşırtıcıydı. Salondan çıkmak isteyen partililer ne sosyal mesafeye dikkat etti ne de Murat Keskin’le tokalaşmayı ihmal etmedi. Salonda ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve basın mensupları kaldı. Keskin salonda yaptığı açıklama sonrası bir de bina dışında partililerle buluştu.

Murat Keskin, partilileri bina dışına gönderirken, tokalaşmayı ihmal etmedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz