Görüşme Odasına Beyler!

0

Samsunspor’la sözleşmeleri sona eren ve takımda kalıp kalmayacakları merak konusu olan Ahmet, Ramazan ve Erkam’la ilgili konuşan Genel Menajer Aztopal, “Samsunspor olarak bu oyuncularla devam etmek istiyoruz. Ben kendileriyle ilerleyen günlerde irtibata geçeceğim” dedi.

Yılport Samsunspor’la sözleşmesi sona eren Atabey Çiçek, Okan Dernek, Bünyamin Cesur Karataş ve İbrahim Halil Çolak’la yolların resmen ayrılmasının ardından gözler diğer 3 oyuncuya çevrildi. Kaleci Ahmet Altın, Ramazan Çevik ve Erkam Reşmen’in Samsunspor’daki geleceği merak konusu uyandırırken, Genel Menajer Mustafa Aztopal’dan konuyla ilgili açıklama geldi.

FUTBOL 55’E ÖZEL AÇIKLAMA
Samsunspor Genel Menajeri Aztopal, önceki gün akşam Kanal 362 ekranlarından yayınlanan Futbol 55 programına özel açıklama yaptı. Ahmet, Ramazan ve Erkam’la ilgili konuşan Aztopal, “Samsunspor olarak bu oyuncularla devam etmek istiyoruz. Ben kendileriyle ilerleyen günlerde irtibata geçeceğim” dedi. Aztopal’ın bu açıklamasının ardından, 3 isminde gelecek sezonda Kırmızı-Beyazlı formayı giymesine kesin gözüyle bakılıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz