Gönüllüler Duyurdu Başkan Deveci Harekete Geçti

0

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, kent gönüllülerinin sosyal medya paylaşımlarından; hastalığı nedeniyle çalışamayan ve bir bölümü hayırseverler tarafından inşa edilen evde engelli çocuğu ile yaşam mücadelesi veren annenin öyküsünü gördü.

DEVECİ SÖZ VERDİ
Aile için yapılan destek çağrısını sosyal medya üzerinden yanıtlayan Başkan Deveci, ihtiyaç sahibi ailenin evindeki eksiklerin belediye tarafından tamamlanacağı sözünü verdi.

ÇATIDAN ZEMİNE TÜM EKSİKLER GİDERİLDİ
Aileyi Büyükoyumca Mahallesi’nde ziyaret eden belediye ekipleri, inşası yarım kalan evdeki eksikleri belirledi. Dış sıvayı yenileyen ekipler, tavandan su alan konutun üzerine çatı inşa etti. Rutubetlenen ev, olumsuz koşullardan izole hale getirildi. İç ve dış kısımları boyandı.

Çatıdan dış cepheye, evin içindeki tüm eksikler gideren ekipler, ihtiyaç sahibi ailenin yüzünü güldürdü.

KOMŞULARIMIZ İÇİN SEFERBER OLUYORUZ
Göreve gelmeden önce, “Benim iki elim Atakumluların omzunda olacak” sözünü sık sık tekrar ettiğini hatırlatan Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, “Komşularımızın sorunlarını yakından izliyoruz, hızlı ve etkin çözümler geliştirmeye çalışıyoruz. ‘Komşuluk hukuku’ denildiğinde bunu anlamamız gerekiyor. Pandemi döneminin başlangıcında Atakum’un bütçesini; kent sakinlerinin sağlığı, beslenmesi ve mutluluğu için kullanacağımızı söylemiştim. Şu anda tüm imkanlarımızı bu anlamda seferber ediyoruz. Samsunlu yardımseverlerin de katkılarıyla kentteki tüm ihtiyaç sahiplerinin yanında olacağız” diye konuştu.

Atakum Belediyesi, ihtiyaç sahibi olan ve olumsuz koşullarda barınmak zorunda kalan vatandaşlara destek oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz