Golcü Transferi Ahmethan’a Bağlı

0

Kırmızı-Beyazlıların forvet mevkisinde Tomane ve Ahmethan’ın sezon sonuna kadar yeterli olacak mı sorusunu akıllara getiriyor ve bunun en iyi cevabını verecek kişinin de Ahmethan olduğu söyleniyor. 23 yaşındaki forvetin göstereceği performans, yerli golcü transferini belirleyecek etkenlerden.

Yeni sezonda 6’sı yabancı olmak üzere toplam 8 transfer yaparak kadrosunu güçlendiren Yılport Samsunspor’un yerli bir golcü daha alıp almayacağı merak ediliyor. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın önceki gün yaptığı “5 Ekim’e kadar süremiz var, eksiklik hissedersek bir golcü daha alacağız” açıklaması, Kırmızı-Beyazlı taraftarların gözünü Ahmethan’a çevirdi.

PERFORMANSI ÖNEMLİ
Kırmızı-Beyazlıların forvet mevkisinde Tomane ve Ahmethan’ın sezon sonuna kadar yeterli olacak mı sorusunu akıllara getiriyor ve bunun en iyi cevabını verecek kişinin de Ahmethan olduğu söyleniyor. 23 yaşındaki forvetin göstereceği performans, Samsunspor’un bir golcü daha alıp almayacağını belirleyecek. Deneyimli teknik adam Sağlam, Ahmethan’dan istediği verimi alırsa golcü transferi istemeyebilir.

Ahmethan 5 Ekim tarihine kadar göstereceği performansla hem Samsunspor’un transfer yapıp yapmayacağını belirleyecek, hem de Kırmızı-Beyazlı kulüpteki geleceğini şekillendirmiş olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz