Göksel ve Varol: Erdoğan’ın Yanındayız

0

DEVA Partisi’nin Samsun’da yürüttüğü teşkilatlanma çalışmaları kentte siyaseti hareketlendirdi. AK Parti’de 300’e yakın isimle Ankara’da ve Samsun’da görüşüldüğü iddiası, dün kentte konuşulan konuların başında geldi.

AK Parti Samsun eski İl Başkanı Muharrem Göksel ve İlkadım İlçe eski Başkanı Adnan Varol, siyasi kulislerde konuşulan DEVA yetkililerinin kendileriyle görüştüğü iddiasını yalanladı.

AK PARTİ’DE SİYASET YAPMAK ONURDUR
Adnan Varol, “AK Partimizin çeşitli kademelerinde görevler aldım. Partimizin Genel Başkanı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, partimize gönül vermiş ağabeylerimiz, hanımefendiler ve kıymetli kardeşlerimiz ile yol arkadaşlığı yapıyoruz. Çıkmış olduğumuz uzun zorlu yolda değerli çalışmalar yaptık. Dünya üzerinde mazlumların, umutsuzların umudu olan bir dünya lideri ile aynı çatı altında siyaset yapmanın onurunu ve gururunu yaşadım ve hala yaşıyorum. Bu çıkan haber şansımı ziyadesi ile üzdü. Bizler bismillah diyerek çıktığımız bu yolda Liderimiz Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğanın yanında olduğumu tekrardan burada altını çizerek belirtmek istiyorum” dedi.

AK Parti eski İl Başkanı Muharrem Göksel ise, “Şahsımla bu konuda kimse görüşmemiştir. Bu tür haberlerin partimin ve şahsımın itibarını zedelemek için yapıldığını düşünmekteyim. Partime ve partimin ilkelerine bağlılığım devam etmektedir” açıklamasında bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz