Gökhan ve Nadir’e Ceza Geliyor

0

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Altınordu deplasmanında gördükleri gereksiz kartlar nedeniyle takımlarını 9 kişi bırakan Gökhan Alsan ve Nadir Çiftçi’ye, Giresunspor maçının ardından cezai işlem uygulayacaklarını açıkladı.

“CEZALARI AÇIKLAYACAĞIZ”
Başkan Yüksel Yıldırım sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, “Altınordu gibi yüksek hassasiyet gerektiren maçta, kırmızı kart gören oyuncularımızın duyarsız olmaları kabul edilir bir durum değildir. Bu oyuncularımız, gerek takımı zora sokarak arkadaşlarına fazla yük yükledikleri, gerekse bir sonraki maçta görev almama durumuna düştüler. Bunun sonucunda yönetim kurulu, kulübümüzün disiplin tüzüğüne uygun şekilde gerekli cezai işlemlerin uygulanması hususunu hemen değerlendirmeye almıştır. Verilecek cezai kararlar Giresunspor maçı sonrasında uygun bir zamanda kamuoyuna ve taraftarımıza duyurulacaktır” ifadelerini kullandı.

“HATALARDAN DERS ALINACAK”
Yıldırım açıklamasına şöyle devam etti: “Oyuncularımızın bizlerin bu hassasiyetinin farkında olduklarını, ellerinden gelen her türlü fedakarlığı saha da göstereceklerini, 9 kişi kaldıkları Altınordu maçındaki mücadele ruhlarından anlıyoruz. Ayrıca, futbolcularımızdan hatalarından ders alıp, tekrarından kaçınarak, önümüzdeki zorlu mücadeleleri kazanmaya odaklanmalarını, hocamızdan ve takımımızdan Giresunspor maçında bizi lider yapacak, bütün gerginlikleri unutturacak güzel bir oyun, galibiyet ve başarı bekliyoruz. Samsunspor olarak şampiyon olmaya inandık ve bu yolda gereken her türlü maddi manevi destek ile yolumuza devam ediyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz