Gökhan: Tek Hayalim Kupa

0

Samsunsporlu futbolcu Gökhan Karadeniz, “Bu şehre gelirken tek bir şeyin hayalini kurdum. O kupayı sezon sonunda bu şehre getirmek. Sadece bu başka hiçbir şey düşünmüyorum. Bu takımın Süper Lig’e çıkması için elimden gelen her şeyi yapacağım” dedi.

30 yaşındaki orta saha oyuncusu Tam Saha Dergisi’ne açıklamalarda bulundu. Samsunspor’a transfer sürecini ve hedeflerini paylaşan Karadeniz, “Hatayspor’dan ayrılmak gibi bir niyetim yoktu açıkçası. Ancak Samsunspor’dan transfer teklifi için aradıklarında çok heyecanlandım ve hiç düşünmeden kabul ettim. Samsunspor her şeyiyle çok büyük bir camia. Çok büyük projeleri ve hedefleri olduğunu biliyorum. Burada olmam gerektiğine inandım ve teklifi kabul ettim. Bu şehre gelirken tek bir şeyin hayalini kurdum. O kupayı sezon sonunda bu şehre getirmek. Sadece bu başka hiçbir şey düşünmüyorum. Bu takımın Süper Lig’e çıkması için elimden gelen her şeyi yapacağım. Attığım imzadan da belli olduğu gibi inşallah takımı Süper Lig’e çıkartıp, uzun yıllar Samsunspor’a hizmet etmek istiyorum. Bu şehirde futbol oynamak gerçekten benim için çok keyifli. İnşallah Allah’ta bana nasip eder” şeklinde konuştu.

SAĞLAM’LA ÇALIŞMAK KEYİFLİ
Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ile ilgili görüşlerini de açıklayan tecrübeli futbolcu, “Ertuğrul Hocamla ilk kez çalışma fırsatı buluyorum. Gerçekten çok başarılı ve bilge bir teknik adam. Futbolcularla ilişkileri de gerçekten çok iyi. Onunla çalışmak çok keyifli. İnşallah onun futbolcusu olarak sezon sonu şampiyonluk yaşamak nasip olur” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz