Gökhan İyi Çalışıyor

0

Ligin ikinci yarısında maç kadrosuna dahil edilmeyen Gökhan Alsan hakkında konuşan Ertuğrul Sağlam, “Onun kadroda olmayışı, düşük performans nedeniyle değil. Sadece bizim verdiğimiz kararlarla alakalı. Şu an idmanlarda iyi çalışıyor” dedi.

Samsunspor formalı fotoğraflarını sosyal medya hesabından kaldıran Gökhan Alsan, ailesi hakkında kendisine gelen küfürler nedeniyle bir anlık kararla böyle bir şey yaptığını söylemişti. Gökhan’a yapılan hakaretler ve oyuncunun daha sonrasında gösterdiği tutum hakkında konuşan Ertuğrul Sağlam, “Şimdi Gökhan’ı 3 maçtır kadroya alamadık. Gökhan bu süreç içerisinde moral anlamında zafiyet yaşadı belki ama motivasyon anlamında sorun yaşamadı. İdmanlarda gayet iyi çalışıyor. Onun kadroda olmayışı, düşük performans nedeniyle değil. Sadece bizim verdiğimiz kararlarla alakalı. Gökhan’ın tepki verdiği, küfür edildiğini iddia ettiği zavallıların ben Samsunsporlu olduğuna inanmıyorum. Saçma sapan yorumlara takılıp, Gökhan öyle bir şey yapmış. Bence bu tür olayları fazla büyütmeye gerek yok.” şeklinde konuştu.

51 yaşındaki teknik adam, “Gökhan Alsan’ın geçen sezon şampiyonluktaki emeği çok. Bu sezona da kötü başlamadı, ilk yarıda iyi performans gösterdiği maçlar oldu” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz