Gökhan Alsan Sonunda Konuştu!

0

Samsunspor formalı fotoğraflarını sosyal medya hesabından kaldıran tecrübeli orta saha oyuncusu Gökhan Alsan sosyal medya hesabından açıklama yaptı. 30 yaşındaki futbolcu Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Değerli Samsunspor Ailem, kısa bir süre önce sosyal medya hesaplarımdan Samsunspor fotoğraflarını kaldırmama sebep olan durum hakkında sizlere bir açıklama yapmam gerektiğini düşündüm. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabımda kızlarımla oyun oynarken paylaştığım bir içeriğin üzerine kendini Samsunspor taraftarı olarak tanımlayan birkaç kişiden ailem ve çocuklarım hakkında insanlığa sığmayacak mesajlar aldım. Antrenmanlardan ve takımımla olan mesaimden geriye kalan tüm zamanımı Ailemle ve çocuklarımla geçiriyorum. Aile ve çocuk gibi kutsal kavramların ne kadar önemli olduğunu çok iyi bilen ve bunu çok önemseyen biri olarak o gün aldığım bu mesajlar yüzünden içine girdiğim ruh hali ile profilimde yer alan fotoğrafları sildim.

“BU CAMİADA OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM”
Öncelikle belirtmek isterim ki Ailem benim hayatta değer verdiğim en önemli varlıktır. Kulübüm Samsunspor da mensubu olmaktan gurur duyduğum bir camiadır. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bundan sonra da Samsunsporumuzun hedeflerine ulaşması için terimin son damlasına kadar savaşacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Her ne olursa olsun beni destekleyen ve inancını sergileyen tüm taraftarlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz