Genç Parti Seçim Çalışmalarını Başlattı

0

Genç Parti 5. Olağan Kongresi, Ankara’da Yenimahalle Dört Mevsim Tiyatro Salonu’nda gerçekleştirildi. Genel Başkan Cem Uzan’ın yerine kardeşi Murat Hakan Uzan, oy birliğiyle yeni genel başkan seçildi.

Kongreye telekonferansla katılan eski ve yeni genel başkanlar, “Sen, ben, biz. Türkiye’yiz. Yeni bir yarın” sloganıyla Genç Parti’nin yeni manifestosunu açıkladı.

GENÇ PARTİ’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ
Cem Uzan’ın artık yol gösterici ‘onursal başkanları’ olduğunu belirten Genç Parti Samsun İl Başkanı Faruk Şen, Genç Parti’nin artık seçime girme yeterliliği kazandığını ifade ederek, “Başkanımız Uzan, ülkemizin sorunlarını 8 başlıkta tespit edip, çözüm önerilerini kongremizde açıkladı. Çocuk ve kadın hakları, ekonomi, özel projeler, devlet hazinesinin korunması, genel af, cumhuriyetin korunması, dış siyaset ve genç gelecek projeleriyle yine ileri görüşlülüğünü ve vizyonunu ortaya koydu. “Sen, ben, biz, Türkiye’yiz. Yeni bir yarın” sloganıyla Genç Parti’nin neferleri olarak, bu vizyon doğrultusunda seçimlere hazırlıkları başlattık” dedi.

Genç Parti Samsun Teşkilatı, Olağan Büyük Kongre öncesi Anıtkabir’i ziyaret etti. Genç Parti Giresun İl Başkanı Mustafa Ayar’ın da katıldığı anmada, Genç Partililer; Ata’sının izinden gitmek için söz verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz