Gelecek Partisi’nden Dikkat Çeken Yönetim

0

Gelecek Partisi’nin kurucular kurulu üyesi Mustafa Yeşilyurt, Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun kendisine verdiği il başkanlığı görevi sonrası yeni yönetimi oluşturmak için çalışmalara başlamıştı.

“Samsun’u kucaklayacak bir liste oluşturuyoruz” diyen Mustafa Yeşilyurt dediğini yaptı, her meslek grubundan farklı görüşten kişileri il yönetiminde buluşturdu. Gelecek Partisi şimdi ilçelerde yönetimleri belirlemeye başlayacak.

KUCAKLAYICI BİR LİSTE OLUŞTU
Gelecek Partisi Samsun İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt, “Sayın Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun meşale şehir olarak adlandırdığı, yeni başlangıçların şehri, ilk adımların atıldığı Samsunumuzun Gelecek Partisi Kurucu İl Yönetim Kurulu listesi şehrimize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun. Gelecek Partisi kurulurken, toplumunun sosyolojik bir analizi yapılmıştır. Genel merkezde kucaklayıcı bir yönetim oluşturuldu. Bu anlayışın teşkilatlara da yansıması için bizde Samsun’da kapsayıcı bir liste oluşturduk. Yakın zamanda ilçe başkanlarımızı belirleyeceğiz. Eylül ayındaki kongreye yetişmeye çalışıyoruz. Herkesin bize ilgisi var. Yönetimimizde daha önce AK Parti, MHP, BBP ve diğer siyasi parti görüşlerine sahip olan ve partimize katılan çok değerli isimler yer alıyor. Farklılıklar bizim zenginliğimiz düşüncesi ile tüm Samsun’u kucaklayan bir yönetim oluşturduk. Samsun’da güzel işlere imza atacağız” dedi.

GELECEK PARTİSİ’NİN YENİ YÖNETİMİ
Gelecek Partisi Samsun İl Başkanlığı’nın açıklanan yeni yönetimi şu şekilde oluştu; Mustafa Yeşilyurt (Siyaset Bilimci), Ufuk Özçelik (Siyaset Bilimci), Bayram Kılıç (Endüstri Mühendisi), Aziz Aydoğdu (Emekli), Enes Kamil Koyuncu ( Avukat), Mustafa Baş (Turizmci), Abdurrahman Hamza Akpınar (Arkeolog), Murat Eryılmaz (Emekli Albay (End.Müh.), Hatice Yiğit Çakır (Gayrimenkul Danışmanı), Hasan Gürtan (Sendikacı), Ahmet Can Tokgöz (Mimar), Lütfi Tuncel (Emekli Astsubay), Mert Can Erdal (Tıbbi Sekreter), Canan Çilenkoğlu (Kimyager), Cemre Kaan Karanisoğlu (Tasarımcı), Muharrem Narin (Esnaf), Mustafa Altunkılıç (Harita Mühendisi), Yener Kırbaş (Yönetici), Mehmet Akkaya (Muhasebeci), Musa Kaynar (İnşaat Ustası), Talip Balsüzen (Yazılım Mühendisi), Serkan Zevkibol (Müzisyen), Mürsel Akçay (İş İnsanı), Hüseyin Mustafaoğlu (Sosyolog), Ayfer Kasımfırtına (Yönetici), İsmail Karademir (Pazarlama Uzmanı), Cemal Yalçınkaya (Çiftçi), İsa Güney (Esnaf), Ümit Demir (Yönetici), Rıdvan Yardımcı (Saha Yöneticisi), Osman Taşkara (İşçi), Salih Şafak (Kuaför), Erman Özmete (Makina Mühendisi), Mustafa Bahar (İş İnsanı), Bilal Buğa (Matbaacı), Nadir Kocadayı (Esnaf), İbrahim Köksal (Tesisat Ustası), Kadire Güneş (Ev Hanımı), Hasan İnci (Teknisyen), Erol Özgür (Yönetici), Önder Kurt (İş İnsanı), Okan Ayan (Emekli Astsubay), Rahim Akyüz (Elektrik Teknisyeni), Abdullah Keleş (Esnaf), İbrahim Sağlam (İş İnsanı), Çiğdem Taşcı (Gayrimenkul Uzmanı), Ali Ayvaz (Çiftçi), Durmuş Kabadayı (Acil Tıp Teknisyeni), Murat Ayvaz (Yönetici), Dilek Domaç (Banka Çalışanı).

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz