Gelecek Partisi İlkadım’dan Başkan Demirtaş’a Ziyaret

0

Gelecek Partisi İlkadım İlçe Başkanı Yaşar Güngör ve yönetim kurulu üyeleri, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı ziyaret etti.

Samimi sohbet havasında gerçekleşen ziyarette, İlkadım’daki çalışmalar ve hayata geçirilecek projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Bize uluşamayanlara bizler ulaşmaya çalışıyoruz. Halkımız ve esnafımız pandemi sürecinde sıkıntılı zamanlar yaşıyor. Bir nebzede olsa dertlerine çare olabilme konusunda elimizden gelebilecek her türlü yardıma hazır olduğumuzu kendileriyle paylaşıyoruz. Biz vatandaşımıza hizmet etmek için buradayız. Bu doğrultuda da imkânlarımızı ilçe halkımız için seferber ediyoruz. Her anlamda halka hizmeti hakka hizmet olarak benimsiyoruz. Bizim hayattaki tek gayemiz gök kubbede hoş bir seda bırakmaktır” dedi.

Gelecek Partisi İlkadım İlçe Başkanı Yaşar Güngör de, “Gönülden bağlandığımız memleketimize hizmet etme şerefine nail olduğumuz günden bugüne kadar gece gündüz çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz