Gelecek İlkadım’ın Kadrosu Büyüdü

0

Gelecek Partisi İlkadım İlçe Başkanı Mali Müşavir Yaşar Güngör, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte gerçekleştirdiği haftalık olağan toplantısının ardından partiye yeni katılan üyelerin kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra üyelere rozet taktı.

Genel Başkan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun vizyonu ve hedefleri doğrultusunda güçlü, çalışkan kadrolarla büyüdüklerini belirten Başkan Yaşar Güngör, her geçen gün Gelecek Partisi’ne üye olmak isteyen vatandaşların olduğunu belirtti.

HALK ARTIK SUSMUYOR
Ülkenin içinde bulunduğu başta ekonomi olmak üzere adalet, sosyal, kutuplaşma gibi kangrenleşmiş sorunlara Gelecek Partisi kadrolarının çözüm olabileceğini kaydeden Yaşar Güngör, “Vatandaşlar geleceğe umutla bakmak için ışık gördüğü Gelecek Partisi’ne ilgi gösteriyor. Halkla buluşmalarımızda, esnaflarla sohbetlerimizde artık ‘değişim şart’ deniyor. Vatandaş eskiden konuşmuyordu, şimdi susmuyor. Derdi tasası büyük, sorunlar çığ gibi. Vatandaşın talepleri konusunda biz Gelecek Partisi kadrolarının tespit ve çözüm konusundaki sorumluluğu daha da artıyor. Biz dinlemeye ve çözüm üretmeye hazırız” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz