Futbol 55 Forma Veriyor

0

Samsun’un vazgeçilmez spor programı Futbol 55, Kırmızı-Beyazlı taraftarlara her hafta iki tane Samsunspor forması hediye ediyor.

Gazeteci Selçuk Kaya ve Ergin Caner Cabbar’ın hazırlayıp sunduğu Futbol 55 programında her hafta iki adet orijinal Samsunspor forması hediye edilecek. Pazartesi akşamları saat 21.00’da Kanal 362 Facebook sayfası ve Tv Kaya Youtube kanalından canlı yayınlanan Futbol 55 programından Samsunspor forması kazanmak için, Facebook’ta Kanal 362 sayfasını beğenerek takibe alıp, Youtube TV Kaya kanalına abone olup, canlı yayını paylaşmak gerekiyor.

SORUYU BİLENE HEDİYE FORMA!
Ayrıca canlı yayında Samsunspor’la ilgili sorulan bir soruya doğru yanıt veren taraftarların arasından yapılan çekiliş sonucu iki adet orijinal Samsunspor forması sahibini buluyor. Geçtiğimiz Pazartesi günü yayınlanan Futbol 55 programında “Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. ne zaman kurulmuştur?” sorusu Kırmızı-Beyazlı taraftarlara yöneltildi. Doğru cevabı “8 Ağustos 2018” olarak veren tüm taraftarlar çekilişe katılma hakkı kazandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz