Samsunspor Başkanı Yıldırım, Genel Menajer Aztopal ve Teknik Menajer Uyar, dün akşam Kanal 362 ekranlarında yayınlanan Futbol 55 programına özel açıklamalarda bulundu.

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez programı Futbol 55, “şampiyonluk özel” yayını ile dün akşam Kanal 362 ekranlarındaydı. Gazeteci Selçuk Kaya ve Ergin Caner Cabbar’ın hazırlayıp sunduğu Futbol 55 programında, Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Genel Menajer Mustafa Aztopal ve Teknik Menajer Yücel Uyar’la yapılan özel röportajlara yer verildi.

ŞAMPİYONLUK SONRASI İLK KEZ
Türkiye Futbol Federasyonu tarafından tescillenen şampiyonluk sonrası ilk kez kameraların karşısına geçen ve durum değerlendirmesi yapan Başkan Yıldırım, Mustafa Aztopal ve Yücel Uyar, transfer çalışmaları hakkında da konuştu. Futbol 55’in “şampiyonluk özel” yayının tekrarını izlemek için Kanal 362 Facebook sayfasını ya da Youtube Tv Kaya kanalını ziyaret edebilirsiniz.

Futbol 55, her Pazartesi akşamı Kanal 362 Facebook sayfası ve Tv Kaya Youtube kanalından saatler 21.00’ı gösterdiğinde ekranlarda olmaya devam edecek.

Facebook’ta kanal362‘yi beğenmeyi, Youtube TV Kaya kanalına abone olmayı unutmayın…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz