Fuat Köktaş: Türkiye’nin Güvenini Sarsmak İstiyorlar

0

AK Parti Samsun Milletvekilli Fuat Köktaş, sosyal medya hesabından değerlendirmelerde bulundu. Köktaş, “Hükümetimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dirayetli yönetimi ile dimdik ayaktadır. Her türlü kriz senaryosunu şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da boşa çıkaracağız ve hedeflerimize yürüyeceğiz” dedi.

Açıklamasında muhalefeti hedef alan Milletvekili Fuat Köktaş, “Türkiye olarak kalkınmamızı, tırmanışımızı yüksek oranda devam ettiriyoruz, devam ettireceğiz. İşi gücü kriz senaryolarına dilencilik yapmak olan, siyasiler ‘bağımlılık bağımlısı’ haline gelmiş bir siyasi dayatma peşindeler. Bunların, Cumhurbaşkanımızı ve bakanlarımızı hedef alan çirkin propogandaları yok hükmündedir. Pandemi sürecinde yaşanan bütün olumsuzluklara rağmen dünyanın mücadele ettiği ekonomik daralmalara karşı Türkiye süreci en doğru şekilde yönetmektedir” ifadelerini kullandı.

AK Partili Köktaş açıklamasında şunları kaydetti; “ABD ekonomisinin yüzde 30’dan fazla daraldığı bir dönemde vatandaşına gerek nakdi destek veren ücretsiz sağlık hizmeti veren gerek enflasyonla mücadele konusunda kararlı adımlar atan faizi yüzde 24’lerden yüzde 8,25’e düşüren küresel salgın ve etkileri ile mücadele eden Türkiye’ye güveni sarsmak istiyorlar. Unutmayalım ki; psikolojimizi umutsuzluk ve güvensizlik parantezine almak isteyenlerin hedefi Türkiye’dir.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz