Fuat Köktaş: Türkiye Başarılı Bir Sınav Verdi

0

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, partisinin İl Başkanlığı tarafından düzenlenen İstişare Toplantısı’nda konuştu. Köktaş, “Pandemi sürecinde devletimizin önemli çalışmaları ile ülkemiz başarılı bir sınav verdi. Bu başarıyı muhafaza edip çıtayı hep birlikte gayretli çalışmalarımız ile birlikte daha da yukarılara çıkarmamız gerekiyor. Ülkemiz bu salgın dönemini en az hasarla atlatan ülkelerin başında yer almaktadır” dedi.

GÜÇLÜ ALTYAPI VAR
AK Partili Köktaş, “Güçlü sağlık alt yapısının yanında vatandaşlara sunulan kapsamlı ekonomik ve sosyal destek paketleriyle zor bir sınavı başarıyla verdik, vermeye de devam ediyoruz. Bu süreçte ülkemizin, ilimizin bu zorlu süreci başarıyla vermesinde emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Burada önemli olan her birimizin sağlayacağı katkıyla bu itibarı, bu başarıyı aşağıya düşürmemek, yukarıya çıkardığımız çıtayı burada muhafaza edip hep yukarıya taşımak olmalıdır. Bu da her birimizin gayreti ile çalışması ile olacaktır” diye konuştu.

Toplantıya Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlçe belediye başkanları ve ilçe başkanları katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz