Fuat Köktaş: Sosyal Medya Kanunu Çarpıtılıyor

0

AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından Kurban Bayramı vesilesiyle Büyükşehir Belediyesi Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salonu’nda bayramlaşma merasimi düzenlendi. Bayramlaşma programı öncesi partilileri selamlayarak bir konuşma yapan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, “Pandemi döneminde dünyanın bütün ekonomileri eksi bakiye verirken, Türkiye’nin ekonomisi Allah’a hamd olsun sağlam temel üzerinde kalkınmaya, üretmeye, ihracat yapmaya devam ediyor” dedi.

Milletvekili Köktaş “Koronavirüs salgın ile mücadeleyi en yüksek kararlılık ile en erken başlatan ülkelerin başında Türkiye’nin geliyor. Salgının ekonomik etkileri ile mücadelede de hızlı karar alarak üretim gücümüzü ve istihdamımızı koruyacak adımlar attık. Tüm bu adımları ekonomi dünyasından ve sektörlerden gelen talep ve öneriler doğrultusunda belirlendi. İşte bu adımlarla oluşturulan finansmanı esnafımızın ve vatandaşlarımızın kullanımına sunuldu” dedi.

SOSYAL MEDYA KAPATILMIYOR
TBMM’de kabul edilen sosyal medya düzenlemesine değinen Fuat Köktaş, şunları kaydetti; “Sosyal Medya Kanunu olarak kamuoyunda biliniyor. Bu kanun öyle birilerinin çarpıttığı gibi internet sitelerini, yani facebook, twitter gibi kapatan bir kanun değil, buralardan ne olduğu belli değil, menşeisi nereden belli olmayan hakaretleri, küfürleri gibi ülkemizde kaos ortamına sürükleyici bir takım yalan paylaşımların önüne geçilen bir kanundur. Bunun gibi önceki süreçlerde de meclisimiz de ülkemiz önünü açacak, vatandaşlarımızın talep ve ihtiyaçlarını giderecek olan kanunların çıkarılması için milletvekili arkadaşlarımızla birlikte mesai harcadık.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz