Fuat Köktaş, Kavak’ta Partililerle Buluştu

0

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ve AK Parti Kavak İlçe Başkanı Onur Bakır’ı ziyaret etti.

AK Parti Belediyecilik anlayışı ile ilçenin aldığı yatırımlarla çok büyük bir değişim yaşadığını söyleyen Başkan Sarıcaoğlu, Milletvekili Fuat Köktaş’a ilçe için yaptığı çalışmalar ve destekleri için teşekkür etti. Sarıcaoğlu, ilçenin son altı yılda çeşitli sektörlerde aldığı 650 milyon lira dolayında bir yatırımla adeta kabuk değiştirdiğini kaydetti.

AK Parti Kavak İlçe Başkanı Onur Bakır da, ilçe teşkilatı olarak belediye ile el ele ilçenin gelişimi için çalıştıklarını belirtti. Bakır, “Kavak’ın gelişimi ve daha fazla yatırım alarak daha çok istihdam alanı oluşturması için güç birliği içinde çalışıyoruz” diye konuştu.

İŞSİZLİK SORUNU OLMAYAN KAVAK
AK Partili Bakır, her anlamda kalkınmış, sorunlarını çözmüş ve gençlerinin iş endişesi yaşamadığı bir ilçe oluşturmak için tüm parti teşkilatı ve belediye ile dayanışma içinde çalıştıklarını belirtti. Bakır, “Büyük bir gururla aldığımız bu hizmet bayrağını daha yukarılara taşımak için gayret edecek ve bu anlayışta çalışacağız. Amacımız ve hedefimiz partimizi bölgemizde daha güçlü kılmaktır. Bunun içinde sürekli sahadayız ve sahada olmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

UYUM VURGUSU YAPTI
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ise, AK Parti ilçe teşkilatı ile belediyenin Kavak’ın daha fazla hizmet alması için çalıştığını söyleyerek, “Kavak, AK Parti iktidarları döneminde aldığı yatırımlarla çok hızlı kalkınan bir ilçemiz. Bizlerde bu güzel ilçemizin daha fazla yatırım alması için her zaman yanında olacağız” dedi. Köktaş, ilçenin yeni ve güçlü yönetim kurulu ile büyük ve önemli çalışmalar yapacağına inandığını belirtti.

Milletvekili Köktaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde AK Parti’nin İktidar olduğu yıllarda yaptığı hizmetlerle Türkiye’nin birçok alanda yaptığı atılımlar ile dünyanın en güçlü ülkeleri arasında yerini aldığını söyledi.

KUCAKLAYICI OLUN
Halka hizmet için güçlü irade, güçlü irade içinde güçlü halk desteği gerektiğini söyleyen Köktaş, şöyle konuştu: “Halka hizmet için geldiğimiz bu makamlarda hepimizin tek gayesi bu aziz millete hizmet etmek olmalı. Onun içinde kimseyi dışlamadan herkesi kucaklayarak çalışmalıyız. AK Parti’yi farklı kılan en büyük özelliğimizde zaten budur. İyi biliniz ki siyasetin ana malzemesi insandır. Hiç kimseyi göz ardı etmeyin. Kucaklayıcı olun ve insanlara değer verin.”

Diğer yandan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Kavak Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından düzenlenen programda öksüz ve yetim çocuklara bisiklet ve tablet hediye etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz